SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

Jako jedyni z nielicznych naprawiamy płyty główne w laptopach telewizorach i innych urządzeniach elektronicznych. Serwis laptopów Warszawa współpracuje z dostawcami części do laptopów telewizorów, konsol.Wszystkie naprawy przeprowadzane są przez nasz serwis NIE JESTEŚMY POŚREDNIKAMI!! Dzięki temu możemy zaoferować Tobie najbardziej konkurencyjne ceny w Warszawie!

naprawa laptopów Warszawa

U nas masz pewność że Twoim laptopem zaopiekują się specjaliści. Nie jesteśmy pseudo naprawiaczami. Naprawiając uszkodzenia elektroniczne posługujemy się schematami!!
Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego czas oczekiwania na diagnozę uszkodzonego sprzętu jest ograniczony do minimum. Na miejscu w czasie 15 min otrzymają Państwo orientacyjny koszt naprawy komputera który pozwoli na podjęcie decyzji na naprawę laptopa.


Diagnoza urządzenia i wycena naprawy jest bezpłatna! Nie ma żadnych ukrytych kosztów!

Najczęstsze naprawy z jakimi się spotykamy podczas serwisowania laptopów:

wymiana mostków północnego, południowego (układy BGA),
naprawa przetwornic płyty głównej,
naprawa przetwornicy procesora,
naprawa kart grafiki (BGA),
naprawa bądź wymianę złącz i banków pamięci,
wymiana gniazd zasilania, LPT, COM, USB, FIREWIRE,
naprawa głównego kontrolera napięć,
naprawa układu ładowania,
wymiana baterii RTC,
naprawa układu sterowania chłodzenia procesora,
wymiana kontrolerów klawiatury, FireWire,
naprawa wentylatorów układu chłodzenia,
naprawa zintegrowanych kart sieciowych,
naprawa zintegrowanych układów dźwiękowych.Na naprawy laptopów udzielamy do 12 MIESIĘCY GWARANCJI.serwis komputerowy Warszawa

Naprawa płyty głównej to tylko część uszkodzeń występujących w laptopach. Firma ELKON zajmuje się również:

Naprawą wyświetlaczy LCD (błędy wyświetlania,naprawa podświetlenia)- większość firm nie decyduje się na naprawę wyświetlaczy w komputerach osobistych a jedynie ogranicza się do wymiany ich na nowe co może być bardzo kosztowne. U nas rozwiązania kosztowne dla klienta, jakim jest wymiana matrycy na nową jest ostatecznością.

Naprawą laptopów zalanych – jesteśmy jedną z niewielu firm oferujących naprawę zalanych komputerów. Profesjonalnie przeprowadzona naprawa na poziomie komponentów płyty głównej potrafi uratować laptopa skazanego przez inny serwis na wyrzucenie.

Naprawą układów chłodzenia – bardzo często układy chłodzące w laptopach ulegają zabrudzeniu w skutek czego uszkadzają się. W większości przypadków jesteśmy w stanie usunąć awarię i uruchomić uszkodzone chłodzenie.


Jeżeli masz wątpliwości co do prawidłowego działania Twojego laptopa wyślij go do nas to nic nie kosztuje a może zapobiec jego trwałemu uszkodzeniu.Diagnozę uszkodzenia otrzymasz GRATIS, a na każdą naprawę pisemną GWARANCJĘ !

Sprawdź nasz serwis laptopów