Elkon Serwis laptopów Warszawa

Witamy Państwa na stronie profesjonalnego serwisu laptopów w Warszawie. Firma ELKON zajmuje się serwisem laptopów, notebooków, komputerów klasy all-in-one oraz przeróżnych urządzeń peryferyjnych. Posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę w zakresie serwisu laptopów , notebooków. Staramy się sprostać oczekiwaniom klienta, w profesjonalny i odpowiedzialny sposób.

WYŚLIJ LAPTOP DO SERWISU DOOR-TO-DOOR

serwis laptopów Warszawa Masz problem z dojazdem do naszej firmy? Nie musisz szukać innych drogich serwisów skontaktuj się z nami zamówimy dla Ciebie kuriera w usłudze door-to-door! Usługa jest całkowicie darmowa! Sprzęt transportowany jest profesjonalną firmą kurierską UPS

Procedura wysyłki

Laptop to delikatne urządzenie które trzeba w odpowiedni sposób przygotować do transportu. Jeżeli nie posiadasz oryginalnego pudełka spakuj laptop do kartonu. Karton powinien być sztywny, a laptop w środku zabezpieczony folią bąbelkową , gąbką lub różnego rodzaju makulaturą tak aby zawartość opakowania się nie przemieszczała i karton nie uginał. Laptopy w drodze do i z serwisu laptopów są ubezpieczone do 5000PLN!!

Po przygotowaniu paczki skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy podając imię , nazwisko, adres , numer telefonu oraz dokładny opis usterki. W odpowiedzi zwrotnej dostaną Państwo indywidualny numer klieta i przypisany zostanie numer zlecenia.

Bardzo prosimy o dokładne opisywanie usterek. Czas transportu w jedną stronę to 24godziny

Sprawdź nasz serwis laptopów

SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA NAPRAWA LAPTOPÓW WARSZAWA ACER SERWIS LAPTOPÓW ASUS SERWIS LAPTOPÓW COMPAQ SAMSUNG TOSHIBA SERWIS LAPTOPÓW GATEWAY DELL IBM LENOVO SONY HP BENQ FUJITSU SIEMENS APPLE PACKARD BALL, FUJITSU-SIEMENS F-S PACKARD BELL APPLE HP MCBOOK AIRBOOK SERWIS LAPTOPÓW serwis notebooków warszawa serwis laptopów warszawa ursus Włochy Ursynów

Copyright © 2012; Projekt: SzablonyStron.org - darmowe szablony stron, studia psychologia